Clubul Rotary Arad-Cetate are onoarea de a vă invita la o nouă ediție a Balului de Crăciun, ce se va desfășura la Vechiul Cazinou Arad, în data de sâmbătă, 17 decembrie 2022, începând cu orele 19:00.

Balul de Crăciun al Clubului Rotary Arad-Cetate a devenit o tradiție anuală, plină de emoție, speranță și bucurii. Vă invităm să petreceți alături de noi clipe de suflet, cu lumină în gânduri și pace în inimă, împărtășind speranță și fericire pentru prezentul și viitorul copiilor noștri, în beneficiul proiectului educativ „Aradul ieri, astăzi, mâine”.

Vă rugăm să confirmați participarea dumneavoastră, completând formularul atașat până în data de 9 decembrie 2022, contribuind cu suma de 400 lei/persoană, în cont Raiffeisen Bank S.A.: Asociația Club Rotary Arad Cetate, RO80 RZBR 0000 0600 0997 9962.

Informații suplimentare pot fi obținute de la d-na Mic Mihaela, secretar al Club Rotary Arad-Cetate, la numărul de telefon/WhatsApp: 40 786 470 240.

Vă așteptăm să petrecem împreună o seară minunată în spiritul Sărbătorilor de Iarnă!

Cu aleasă prețuire,
Președinte Club Rotary Arad-Cetate,